Kancelaria KPP Sp. z o.o.,

ul. Młynarska 42, 01-171 Warszawa,

NIP: 527-272-25-43

biuro@kpp.com.pl  Zadzwoń: 791 557 507

© 2019 by Grupa KWTD Sp.zo.o.

Od wielu lat jako pionierzy pomogliśmy ponad 10 000 osób w odzyskaniu należności z polis inwestycyjnych tzw. polisolokat.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Poliso-Lokaty

Polisolokata to Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy (UFK), który sprzedawany był jako alternatywa dla lokat bankowych cechujący się dużo wyższym oprocentowaniem, z tą różnicą, że umowa nie była zawierana z bankiem, a Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Połączenie inwestycji oraz ubezpieczenia wydawać się może świetnym rozwiązaniem dla klientów, którzy w nagłej śmierci mogli liczyć, że Zakład Ubezpieczeń wypłaci ich rodzinom stosowne świadczenia. 

Niestety u większości tego typu instrumentów finansowych element ubezpieczenia był fikcją a główną rolę odgrywały tutaj inwestycje. 

 

Agenci również przy sprzedaży tego typu produktów często nie informowali o wysokich opłatach likwidacyjnych, a także ryzyku utraty części lub całości  wpłaconych środków. 

 

W takiej sytuacji osoby posiadające Polisolokaty zastanawiają się co mogą w tej sytuacji zrobić. 

Dlatego z  pomocą przychodzą specjaliści, którzy wiedzą na czym polega problem i są zgodni co do tego, że zawierane umowy było nadużyciem i wprowadzeniem ludzi w błąd. 

 

Ty również możesz odzyskać swoje pieniądze - Dochodzimy przed sądem o zwrot w całości bezprawnie pobranej opłaty likwidacyjnej ze wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. 

 

Pomagamy przygotować wszelkie niezbędne formalności, a także służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie prowadzenia sprawy. 

 

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby poszkodowanie przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które utraciły środki na skutek zamknięcia Polisolokaty.